DIREKTORI KAKITANGAN


Pengarah
Dr. Asmadi bin Ishak
Tel: 015-4879 7708/ 7257
Email: asmadi@fsskj.upsi.edu.my



Penyelaras Unit Badan Beruniform
Lt. Kol. Mohamad Ali Roshidi bin Ahmad
Tel: 015-4879 7706/ 7472
Email: roshidi@fpe.upsi.edu.my



Penyelaras Unit Persatuan, Seni dan Kebudayaan
Dr. Nurul Hasyimah binti Mat Rani
Tel: 015-4879 7246
Email: hasyimah@fpm.upsi.edu.my



Penyelaras Unit Sukan, Permainan dan Rekreasi
Dr. Mazuki bin Mohd Yasim
Tel: 015-4879 7705
Email: mazuki@fsskj.upsi.edu.my



Penolong Pendaftar N44
Mrs. Naida binti Khalil
Tel: 015-4879 7704
Email: naida@upsi/edu.my



Penolong Pegawai Tadbir N29
Mrs. Nurr Zam binti Seeni Mohamed
Tel: 015-4879 7709
Email: nurrzam@upsi.edu.my



Pembantu Belia dan Sukan Kanan S26
Mr. Mohd Rushdan bin Ainuddin
Tel: 015-4879 7701
Email: rushdan@upsi.edu.my



Pembantu Tadbir Kanan N22
Mr. Kamarul Nazri bin Buyong
Tel: 015-4879 7700
Email: kamarulnazri@upsi.edu.my



Pembantu Tadbir N19
Mr. Mohd Fuad bin Hussin
Tel: 015-4879 7700
Email: mohd_fuad@upsi.edu.my



Pembantu Tadbir N19 
Mr. Mohd Fadli bin Mahayudi 
Tel: 015-4879 7700 
Email: mohd_fadli@upsi.edu.my



 
Pembantu Operasi N11 
Mr. Mohd Rahib bin Md Saman 
Tel: 015-4879 7700 
Email: rahib@upsi.edu.my